Koratek Bilişim Teknolojileri

Bilişimde Kaliteye Dokunun

Uygun Ürünler & Hizmetler

Bakım & Onarım Hizmetleri

Sarf Malzemeleri

Muadil & Dolumlu Toner, Kartuş

Koratek Bilişim Web Sitesine Hoş Geldiniz

Hakkımızda


Yaptığımız işlerden kesit kesit olarak hakkımızda bir kaç başlıca bilgiler

Neler Yapmaktayız ?

Koratek Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi olarak sizlere, yazıcı, bilgisayar, elektronik sarf malzemeleri gibi ürünlerin satış, tamir, onarım ve bakım hizmetlerini anlaşmalı olarak sunmaktayız. Ayrıca bir çok markanın Türkiye dağıtıcısı olmaktayız. Aynı şekilde Bilgisayar tarafında da ağırlığımız olmaktadır. Sizlere bir çok markanın ürünlerini anlaşmalı ve uygun fiyatta sunmaktayız. Kısacası, teknolojinin kalite almış haliyiz.

Biz Kimiz ?

Türk bilişim sektörüne 2014 yılında katılan Koratek bilişim, bilişim sektöründeki 12 yıllık birikimin gerçeğe dönüşme şeklidir, kendine özgü pazarlama stratejileri ve satış sonrası hizmetleri ile bugüne kadar hayli yol kat etmiş ve bugün sektörün önde gelen bilişim tedarikçileri ile rekabet edebilecek bir konuma gelmiştir. O ilk adımını attığında belirlediği “Teknolojiyi izle, kalite üret ve değerlerini koru!” ilkesi, stratejisini belirlerken daima öncü olmuştur.

Diğer Hizmetlerimiz

Web Sitesi yazılımlarımız, anti virüs yazılımları (lisanslı halde), Windows işletim sistemleri gibi bir çok yazılımsal olarak da hizmetlerimiz mevcuttur. Bunların yanı sıra, eski yazıcılarınıza da anlaşmalı şekilde teknik servis hizmeti vermekteyiz. Sadece yazıcı değil tabiki, bilgisayarlarınız, eski dolumlu tonerlerinizi bizimle anlaşmalı şekilde çok uygun fiyattan yararlanarak temin edebilir, kalitemizin farkını bir nokta daha üstte anlayabilirsiniz.


Canon & Brother Ürünlerimiz

İş ortağımız olan Canon, Brother, HP, Lenovo, Asus markalı ürünlerin sıfır, kutulu ve faturalı şekilde temin işlemini Koratek Bilişim'de yapabilirsiniz.

s

Bilgisayar, Yazıcı Bakım & Onarım Hizmeti

Bilgisayar, yazıcı bakım onarım hizmetimiz mevcuttur. Ek olarak, ağ kurulumu, network sorunlarını gidermek gibi bir çok hizmetlerimiz de mevcuttur. Toner dolum, kartuş dolum, muadil toner, bilgisayar sarf malzemeleri gibi bir çok çeşitli hizmet ve ürünümüz mevcuttur.

İletişime Geçin.