Koratek Bilişim /Hakkımızda

Firmamız Hakkında

Canon & Brother Türkiye
İş Ortağı

Firmamız sizlere, Canon Türkiye'nin sunmuş olduğu printer ürünlerinin tamamını, toner, muadil toner, karttuş, tamir bakım onarım gibi hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Aynı zamanda Brother Türkiye'nin sunmuş olduğu eşsiz printer ürünlerinin tamamı ile kartuş, toner, muadil toner gibi ürün ve sarf malzemelrinin satışlarını yapmaktadırlar.


Neler Yapmaktayız ?

Koratek Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi olarak sizlere, yazıcı, bilgisayar, elektronik sarf malzemeleri gibi ürünlerin satış, tamir, onarım ve bakım hizmetlerini anlaşmalı olarak sunmaktayız. Ayrıca bir çok markanın Türkiye dağıtıcısı olmaktayız. Aynı şekilde Bilgisayar tarafında da ağırlığımız olmaktadır. Sizlere bir çok markanın ürünlerini anlaşmalı ve uygun fiyatta sunmaktayız. Kısacası, teknolojinin kalite almış haliyiz.

Biz Kimiz ?

Türk bilişim sektörüne 2014 yılında katılan Koratek bilişim, bilişim sektöründeki 12 yıllık birikimin gerçeğe dönüşme şeklidir, kendine özgü pazarlama stratejileri ve satış sonrası hizmetleri ile bugüne kadar hayli yol kat etmiş ve bugün sektörün önde gelen bilişim tedarikçileri ile rekabet edebilecek bir konuma gelmiştir. O ilk adımını attığında belirlediği “Teknolojiyi izle, kalite üret ve değerlerini koru!” ilkesi, stratejisini belirlerken daima öncü olmuştur.

Diğer Hizmetlerimiz

Web Sitesi yazılımlarımız, anti virüs yazılımları (lisanslı halde), Windows işletim sistemleri gibi bir çok yazılımsal olarak da hizmetlerimiz mevcuttur. Bunların yanı sıra, eski yazıcılarınıza da anlaşmalı şekilde teknik servis hizmeti vermekteyiz. Sadece yazıcı değil tabiki, bilgisayarlarınız, eski dolumlu tonerlerinizi bizimle anlaşmalı şekilde çok uygun fiyattan yararlanarak temin edebilir, kalitemizin farkını bir nokta daha üstte anlayabilirsiniz.


Printer Hizmetlerimiz Hakkında

Printer Hizmetlerimiz Başlıca ;

Kopya başı printer hizmetimizde, yazıcınızda olan sayaç numarasına göre size aylık ödeme miktarı çıkarılır. Kiralık yazıcı hizmeti almış olursunuz. Bu sayede kaç sayfa çıktı alınmış gibi bilgileri bizden öğrenme imkanınız olmaktadır.

Satılık yazıcılar ise, garantili ve kutulu olup sizlere Canon ya da Brother Türkiye İş Ortağı olarak satışı yapmış oluruz. Garantili ve faturalı bir şekilde tarafımızdan alış yapmış olursunuz.

Daha fazla bilgi için iletişime geçin